mgr Julitta Siemiątkowska

Firma Trichomed Julitta Siemiątkowska działa w sektorze Zdrowia i Urody od 1993 roku. Od roku 2008 rozpoczęła specjalizację w usługach pielęgnacji włosów i skóry głowy (trychologicznych).

W 2010 roku Trichomed nawiązał współpracę z włoską firmą Vivipharma zajmującą się pracami badawczymi oraz wytwarzaniem kosmeceutyków trychologicznych. Trichomed stał się stał się jej wyłącznym dystrybutorem w Polsce.

Vivipharma działa na rynku kosmeceutyków trychologicznych od 1977 roku i swój sukces opiera się na ich wysokiej jakości i skuteczności. Wszystkie produkty są hipoalergiczne i testowane dermatologicznie. Główny nacisk kładzie się na dobór naturalnych komponentów. Wszystkie produkty poddawane są badaniom klinicznym i laboratoryjnym. Rygorystyczne stosowanie certyfikacji i H.A.C.C.P. pozwala zapewnić maksymalne bezpieczeństwo produkcji oraz skuteczności każdego produktu.

Na rynku polskim są dostępne wszystkie linie trychologiczne Vivipharma: Glycosan, Glycosan Bio Derm, Glycosan Bio Sensil, Kenogen, Genetics LPA, Clinical Derm oraz Science.

Kosmetyki Vivipharma w Polsce zostały wyróżnione nagrodami min. Trychologiczna Marka Roku 2020 oraz Trychologiczne Kosmetyki do Pielęgnacji Domowej 2021.

ZAPRASZAMY do odwiedzenia naszych stron: www.trichomed.com.pl oraz www.probelmzglowy.com.pl

 

Zobacz czym się zajmujemy na co dzień: