mgr Julitta Siemiątkowska

Firma Trichomed Julitta Siemiątkowska działa w sektorze Zdrowia i Urody od 1993 roku. Od roku 2008 rozpoczęła specjalizację w usługach pielęgnacji włosów i skóry głowy (trychologicznych).

W 2010 roku Trichomed nawiązał współpracę z włoską firmą Vivipharma zajmującą się pracami badawczymi oraz wytwarzaniem kosmeceutyków trychologicznych. Trichomed stał się stał się jej wyłącznym dystrybutorem w Polsce.

Vivipharma działa na rynku kosmeceutyków trychologicznych od 1977 roku i swój sukces opiera się na ich wysokiej jakości i skuteczności. Wszystkie produkty są hipoalergiczne i testowane dermatologicznie. Główny nacisk kładzie się na dobór naturalnych komponentów. Wszystkie produkty poddawane są badaniom klinicznym i laboratoryjnym. Rygorystyczne stosowanie certyfikacji i H.A.C.C.P. pozwala zapewnić maksymalne bezpieczeństwo produkcji oraz skuteczności każdego produktu.

Na rynku polskim są dostępne wszystkie linie trychologiczne Vivipharma: Glycosan, Glycosan Bio Derm, Glycosan Bio Sensil, Kenogen, Genetics LPA, Clinical Derm oraz Science.

Kosmetyki Vivipharma w Polsce zostały wyróżnione nagrodami min. Trychologiczna Marka Roku 2020 oraz Trychologiczne Kosmetyki do Pielęgnacji Domowej 2021.

ZAPRASZAMY do odwiedzenia naszych stron: www.trichomed.com.pl oraz www.probelmzglowy.com.pl

Marcin Piwecki, MBA

Ekspert branżowy specjalizujący się we wdrażaniu do praktyki klinicznej najnowocześniejszych terapii medycznych. Członek kadry zarządzającej placówki medycznej Perfect Hair Clinic w Katowicach oraz firmy importującej do Polski specjalistyczne urządzenia medyczne wspomagające terapie w zakresie leczenia łysienia: hełmy laserowe Theradome służące fototerapii skóry głowy oraz urządzenia Neograft, wspomagające operatora w procesie wykonania zabiegu przeszczepu włosów metodą Automated FUE. Współautor książki „HAIR 360 – skuteczne terapie łysienia”. Autor wielu artykułów w prasie branżowej, wykładowca Collegium Civitas, Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku i SHG w Warszawie.

Aleksandra URBAN, MBA

Praktykujący trycholog i prezes zarządu placówki medycznej Perfect Hair Clinic w Katowicach. Współautorka książki „HAIR 360 – skuteczne terapie łysienia”. Jej kluczową umiejętnością jest zdolność do precyzyjnej diagnozy problemu i dopasowania optymalnej ścieżki terapeutycznej, zapewniającej pacjentom satysfakcjonujące rezultaty zdrowotne i estetyczne. Jest także wspólnikiem i członkiem zarządu firmy importującej do Polski terapeutyczne hełmy laserowe Theradome oraz urządzenia Neograft, wspomagające wykonanie zabiegu przeszczepu włosów metodą Automated FUE. Wykładowca Uniwersytetu Medycznego w Białymstoku, prowadząca indywidualne szkolenia zaawansowane dla trychologów.

 

Zobacz czym się zajmujemy na co dzień:

Perfect Hair Clinic Katowice Śląsk logo-theradome Neograft
Obrazek posiada pusty atrybut alt; plik o nazwie 360.jpg