Plany zajęć studiów stacjonarnych

Prosimy o sprawdzanie planów zajęć przed każdym zjazdem.

Studia I stopnia:

Kierunek: KOSMETOLOGIA

Studia stacjonarne:

Rok: 1 semestr: 2

Plan zajęć: zajęcia w formie on-line, więcej w e-learning’ u

XV tydzień 02 – 04.06.2020

Studia stacjonarne 1 rok/2semestr

Dzień

Godziny

Przedmiot

Wykładowcy

 

wtorek

02.06.2020

 

08.30 – 10.00

Język angielski (6ćw.) (grupa B)/

Język niemiecki (9ćw.)

mgr Martina Grabowska /

mgr Andrzej Kikał

10.15 – 11.45

Język angielski (7ćw.) (grupa A)/

Język niemiecki (10ćw.)

mgr Martina Grabowska /

mgr Andrzej Kikał

12.00 – 13.30

Farmakologia (10ćw.)

mgr Katarzyna Gołębowska

13.45 – 15.15

Histologia (10ćw.)

mgr Katarzyna Gołębowska

15.30 – 17.00

Biofizyka (5ćw.)

dr Maciej Mularczyk

 

 

 

Studia stacjonarne 1 rok/2semestr

 

środa

03.06.2020

 

08.30 – 10.00

Dermatologia (8ćw.)

Zast. mgr Mirela Niedzielska

10.15 – 11.45

Dermatologia (9ćw.)

Zast. mgr Mirela Niedzielska

12.00 – 13.30

Wychowanie fizyczne (9ćw.)

dr Kinga Michnik

13.45 – 15.15

Wychowanie fizyczne (10ćw.)

dr Kinga Michnik

15.30 – 17.00

Anatomia (7ćw.)

dr Maciej Mularczyk

Studia stacjonarne 1 rok/2semestr

 

czwartek

04.06.2020

 

08.30 – 10.00

Język angielski (8ćw.) (grupa A)/

 

mgr Martina Grabowska /

 

10.15 – 11.45

Język angielski (7ćw.) (grupa B)/

 

mgr Martina Grabowska /

 

12.00 – 13.30

Farmakologia (11ćw.)

mgr Katarzyna Gołębowska

13.45 – 15.15

Histologia (11ćw.)

mgr Katarzyna Gołębowska

15.30 – 17.00

Genetyka (14wykład)

dr Agnieszka Wierzbicka

 

 

 

UWAGA: 1 rok/2 semestr Język angielski będzie realizowany naprzemiennie (info zawarte w planie)

Grupa A – początkująca Grupa B – zaawansowana

XVI tydzień 09 – 11.06.2020

Studia stacjonarne 1 rok/2semestr

Dzień

Godziny

Przedmiot

Wykładowcy

 

wtorek

09.06.2020

 

08.30 – 10.00

Język angielski (8ćw.) (grupa B)/

Język niemiecki (11ćw.)

mgr Martina Grabowska /

mgr Andrzej Kikał

10.15 – 11.45

Język angielski (9ćw.) (grupa A)/

Język niemiecki (12ćw.)

mgr Martina Grabowska /

mgr Andrzej Kikał

12.00 – 13.30

Farmakologia (12ćw.)

mgr Katarzyna Gołębowska

13.45 – 15.15

Histologia (12ćw.)

mgr Katarzyna Gołębowska

15.30 – 17.00

Receptura kosmetyczna (7ćw.) koniec egzamin

dr Katarzyna Jakubowska

Studia stacjonarne 1 rok/2semestr

 

środa

10.06.2020

 

08.30 – 10.00

Dermatologia (10ćw.)

Zast. mgr Mirela Niedzielska

10.15 – 11.45

Dermatologia (11ćw.)

Zast. mgr Mirela Niedzielska

12.00 – 13.30

Wychowanie fizyczne (11ćw.)

dr Kinga Michnik

13.45 – 15.15

Wychowanie fizyczne (12ćw.)

dr Kinga Michnik

15.30 – 17.00

Biofizyka (6ćw.)

dr Maciej Mularczyk

XVII tydzień 16 – 18.06.2020

Studia stacjonarne 1 rok/2semestr

Dzień

Godziny

Przedmiot

Wykładowcy

 

wtorek

16.06.2020

 

08.30 – 10.00

Język angielski (9ćw.) (grupa B)/

Język niemiecki (13ćw.)

mgr Martina Grabowska /

mgr Andrzej Kikał

10.15 – 11.45

Język angielski (10ćw.) (grupa A)/

Język niemiecki (14ćw.)

mgr Martina Grabowska /

mgr Andrzej Kikał

12.00 – 13.30

Farmakologia (13ćw.)

mgr Katarzyna Gołębowska

13.45 – 15.15

Histologia (13ćw.)

mgr Katarzyna Gołębowska

15.30 – 17.00

Biofizyka (7ćw.)

dr Maciej Mularczyk

Studia stacjonarne 1 rok/2semestr

 

środa

17.06.2020

 

08.30 – 10.00

Dermatologia (12ćw.)

Zast. mgr Mirela Niedzielska

10.15 – 11.45

Dermatologia (13ćw.)

Zast. mgr Mirela Niedzielska

12.00 – 13.30

Wychowanie fizyczne (13ćw.)

dr Kinga Michnik

13.45 – 15.15

Wychowanie fizyczne (14ćw.)

dr Kinga Michnik

15.30 – 17.00

Anatomia (8ćw.)

dr Maciej Mularczyk

Studia stacjonarne 1 rok/2semestr

 

czwartek

18.06.2020

 

08.30 – 10.00

Język angielski (11ćw.) (grupa A)/

 

mgr Martina Grabowska /

 

10.15 – 11.45

Język angielski (10ćw.) (grupa B)/

 

mgr Martina Grabowska /

 

12.00 – 13.30

Farmakologia (14ćw.)

mgr Katarzyna Gołębowska

13.45 – 15.15

Histologia (14ćw.)

mgr Katarzyna Gołębowska

15.30 – 17.45

Genetyka (15wykład) koniec 3x45min.

dr Agnieszka Wierzbicka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

XVIII tydzień 22 – 26.06.2020

Studia stacjonarne 1 rok/2semestr

Dzień

Godziny

Przedmiot

Wykładowcy

poniedziałek

22.06.2020

08.30 – 10.00

Dermatologia (14ćw.)

Zast. mgr Mirela Niedzielska

10.15 – 11.45

Dermatologia (15ćw.) koniec

Zast. mgr Mirela Niedzielska

12.00 – 13.30

Biofizyka (8ćw.)

dr Maciej Mularczyk

13.45 – 15.15

Anatomia (9ćw.)

dr Maciej Mularczyk

15.30 – 17.00

Anatomia (10ćw.)

dr Maciej Mularczyk

Studia stacjonarne 1 rok/2semestr

 

wtorek

23.06.2020

 

08.30 – 10.00

Język angielski (11ćw.) (grupa B)/

Język niemiecki (15ćw.) koniec

mgr Martina Grabowska /

mgr Andrzej Kikał

10.15 – 11.45

Język angielski (12ćw.) (grupa A)/

mgr Martina Grabowska /

12.00 – 13.30

Farmakologia (15ćw.) koniec

mgr Katarzyna Gołębowska

13.45 – 15.15

Histologia (15ćw.) koniec

mgr Katarzyna Gołębowska

15.30 – 17.00

Wychowanie fizyczne (15ćw.) koniec

dr Kinga Michnik

Studia stacjonarne 1 rok/2semestr

 

środa

24.06.2020

 

09.15 – 10.00

Dermatologia (8w.) koniec 45min.

Zast. mgr Mirela Niedzielska

10.15 – 11.45

Biofizyka (9ćw.)

dr Maciej Mularczyk

12.00 – 13.30

Biofizyka (10ćw.) koniec

dr Maciej Mularczyk

13.45 – 15.15

Anatomia (11ćw.)

dr Maciej Mularczyk

15.30 – 17.00

Anatomia (12ćw.) koniec

dr Maciej Mularczyk

Studia stacjonarne 1 rok/2semestr

 

czwartek

25.06.2020

 

08.30 – 10.00

Język angielski (13ćw.) (grupa A)/

 

mgr Martina Grabowska /

 

10.15 – 11.45

Język angielski (14ćw.) (grupa A)/

 

mgr Martina Grabowska /

 

12.00 – 13.30

Język angielski (12ćw.) (grupa B)/

 

mgr Martina Grabowska /

 

13.45 – 15.15

Język angielski (13ćw.) (grupa B)/

 

mgr Martina Grabowska /

 

15.30 – 17.00

 

 

 

 

 

Studia stacjonarne 1 rok/2semestr

 

piątek

26.06.2020

 

08.30 – 10.00

Język angielski (15ćw.) (grupa A)/koniec

 

mgr Martina Grabowska /

 

10.15 – 11.45

Język angielski (14ćw.) (grupa B)/

 

mgr Martina Grabowska /

 

12.00 – 13.30

Język angielski (15ćw.) (grupa B)/ koniec

 

mgr Martina Grabowska /

 

13.45 – 15.15

 

 

15.30 – 17.00

 

 

 

 

 


Rok: semestr: 4

Plan zajęć: zajęcia w formie on-line, więcej w e-learning’ u

XV tydzień 02 – 04.06.2020

Studia stacjonarne 2 rok/4semestr

 

wtorek

02.06.2020

 

 

08.30 – 10.00

 

 

10.15 – 11.45

Estetyka (6wykład)

mgr Krystyna Milewska

12.00 – 13.30

Język angielski (8ćw.)

mgr Martina Grabowska

13.45 – 15.15

Kosmetyki naturalne i syntetyczne (9wykład)

mgr Patrycja Kapczuk

15.30 – 17.00

Żywienie człowieka (3ćw.)

dr Agnieszka Wierzbicka

 

 

 

Studia stacjonarne 2 rok/4semestr

 

środa

03.06.2020

 

08.30 – 10.00

 

 

10.15 – 11.45

 

 

12.00 – 13.30

Jakość usług w kosmetologii (10wykład) koniec

mgr K. Kamińska – Łaszkiewicz

13.45 – 15.15

Estetyka (7ćw.)

mgr Krystyna Milewska

15.30 – 17.00

Żywienie człowieka (4ćw.)

dr Agnieszka Wierzbicka

Studia stacjonarne 2 rok/4semestr

 

czwartek

04.06.2020

 

08.30 – 10.00

 

 

10.15 – 11.45

Kosmetologia lecznicza (10wykład) koniec

mgr K. Kamińska – Łaszkiewicz

12.00 – 13.30

Język angielski (9ćw.)

mgr Martina Grabowska

13.45 – 14.30

Kosmetyki naturalne i syntetyczne (8ćw.) koniec

mgr Patrycja Kapczuk

14.45 – 16.15

Ochrona własności intelektualnej (8wykład)

dr Katarzyna Niedzielska – Czyż

 

XVI tydzień 09 – 11.06.2020

Studia stacjonarne 2 rok/4semestr

 

wtorek

09.06.2020

 

08.30 – 10.00

 

 

10.15 – 11.45

Estetyka (7wykład)

mgr Krystyna Milewska

12.00 – 13.30

Język angielski (10ćw.)

mgr Martina Grabowska

13.45 – 15.15

Kosmetyki naturalne i syntetyczne (10wykład)

mgr Patrycja Kapczuk

15.30 – 17.00

Żywienie człowieka (5ćw.)

dr Agnieszka Wierzbicka

 

 

 

Studia stacjonarne 2 rok/4semestr

 

środa

10.06.2020

 

08.30 – 10.00

 

 

10.15 – 11.45

 

 

12.45 – 13.30

Jakość usług w kosmetologii (8ćw.)koniec 45’

mgr K. Kamińska – Łaszkiewicz

13.45 – 15.15

Estetyka (8ćw.)

mgr Krystyna Milewska

15.30 – 17.00

Żywienie człowieka (6ćw.)

dr Agnieszka Wierzbicka

Studia stacjonarne 2 rok/4semestr

 

czwartek

11.06.2020

Dzień wolny

 

08.30 – 10.00

 

 

Dzień wolny

 

 

10.15 – 11.45

 

12.00 – 13.30

 

13.45 – 15.15

 

15.30 – 17.00

 

 

 

 

XVII tydzień 16 – 18.06.2020

Studia stacjonarne 2 rok/4semestr

 

wtorek

16.06.2020

 

08.30 – 10.00

 

 

10.15 – 11.45

 

 

12.00 – 13.30

Język angielski (11ćw.)

mgr Martina Grabowska

13.45 – 15.15

Estetyka (9ćw.)

mgr Krystyna Milewska

15.30 – 17.45

Żywienie człowieka (7ćw.) 3x45min.koniec

dr Agnieszka Wierzbicka

 

 

 

Studia stacjonarne 2 rok/4semestr

 

środa

17.06.2020

 

08.30 – 10.00

 

 

10.15 – 11.45

 

 

12.00 – 13.30

 

 

13.45 – 15.15

 

 

15.30 – 17.00

 

 

Studia stacjonarne 2 rok/4semestr

 

czwartek

18.06.2020

 

08.30 – 10.00

 

 

10.15 – 11.45

 

 

12.00 – 13.30

Język angielski (13ćw.)

mgr Martina Grabowska

13.45 – 15.15

Ochrona własności intelektualnej (9wykład)

dr Katarzyna Niedzielska – Czyż

15.30 – 17.00

Ochrona własności intelektualnej (10wykład) koniec

dr Katarzyna Niedzielska – Czyż

 

XVIII tydzień 23 – 25.06.2020

Studia stacjonarne 2 rok/4semestr

 

wtorek

23.06.2020

 

09.15 – 10.00

Estetyka (8wykład) koniec 45’

mgr Krystyna Milewska

10.15 – 11.45

Estetyka (10ćw.) koniec

mgr Krystyna Milewska

12.00 – 13.30

Język angielski (14ćw.)

mgr Martina Grabowska

13.45 – 15.15

Język angielski (15ćw.) koniec

mgr Martina Grabowska

15.30 – 17.00