Dlaczego WSIE ?

Decydując się na Wyższą Szkołę Integracji Europejskiej, stawiasz pewny krok w swoją przyszłość.  Wybór dalszej drogi kształcenia jest jedną z ważniejszych decyzji w życiu. Oferujemy najlepszą kadrę naukową oraz sale wyposażone w niezbędny sprzęt do pracy. Posiadamy jedną z najlepszych ofert w Szczecinie – nasze ceny za czesne są niezwykle konkurencyjne i jedne z najniższych w naszym mieście.


Słowo od Rektora WSIE

Dokonując wyboru uczelni oraz kierunku na którym chcecie studiować, podejmujecie decyzję będącą jedną z ważniejszych decyzji w Waszym życiu z uwagi na wybór uczelni wyższej i związaną z tym wyborem przyszłą drogę zawodową.

Wybierając Wyższą Szkołę Integracji Europejskiej w Szczecinie kreujecie swoją przyszłość. Wyższa Szkoła Integracji Europejskiej w Szczecinie należy do najlepszych uczelni w regionie i jest uczelnią cieszącą się bardzo dobrą opinią środowiska akademickiego. To uczelnia z ambicjami, to doświadczenie zdobywane przez szereg lat działalności, to wiedza idąca w parze praktyką, ale to też bez wątpienia doświadczona i profesjonalna kadra naukowa.

Prof. dr  Richard Merk
Rektor WSIE w Szczecinie


Co zyskujesz ?

  • elastyczny program nauczania, który pozwoli Ci łączyć studiowanie z pracą zawodową
  • naukę pod okiem doświadczonej kadry naukowej
  • zajęcia odbywać się będą w dobrze wyposażonych salach
  • posiądziesz praktyczną i aktualną wiedzę
  • możesz skorzystać z indywidualnych, bardzo korzystnych zniżek na czesne
  • zdobędziesz doświadczenie zawodowe podczas staży i praktyk