Edit
Stawiamy na praktykę!

Współpracujemy z wysoko wykwalifikowaną kadrą. Tworzą ją pracownicy naukowo – dydaktyczni uczelni a także uznani praktycy i specjaliści z różnych dziedzin, z instytucji publicznych i firm partnerskich. Wykorzystując swoje doświadczenia zawodowe, pokazują praktyczny wymiar wiedzy i umiejętności zdobywanych w trakcie kształcenia. Wszystko po to, aby teoria zawsze szła w parze z praktyką. Dzięki współpracy WSIE z instytucjami publicznymi i prywatnymi firmami będziesz miał możliwość odbycia praktyk studenckich w miejscu, które może się stać Twoim przyszłym miejscem pracy.

Rozpoczynamy nabór do kolejnej edycji kursu kwalifikacyjnego przygotowującego nauczycieli do prowadzenia zajęć edukacyjnych w zakresie udzielania pierwszej pomocy organizowanym przez Wyższą Szkołę Integracji Europejskiej w Szczecinie.

Najbliższy termin kursu:
22-24.05.2015 r. (piątek – sobota- niedziela)
piątek godz. 15.00-20.00
sobota godz. 9.00-20.00
niedziela godz. 9.00 -20.00

Szczegółowy plan szkolenia zostanie przesłany Państwu po zakończonej rekrutacji.
Rekrutacje uczestników prowadzimy do 30.04.2015 r.

Szkolenie zostanie zorganizowane dla max. 24 osób. O przyjęciu na kurs decyduje kolejność otrzymywania uzupełnionych formularzy drogą elektroniczną.

Osoby zainteresowane proszone są o przesyłanie podpisanych oraz przeskanowanych formularzy zgłoszeniowych na adres mailowy isaw@wsie.pl.

Poniżej umieszczamy dla Państwa pełną ofertę kursu wraz z dokumentami niezbędnymi do organizacji szkolenia: