Słowo od Rektora

Słowo od Rektora

Dokonując wyboru uczelni oraz kierunku na którym chcecie studiować, podejmujecie decyzję będącą jedną z ważniejszych decyzji w Waszym życiu z uwagi na wybór uczelni wyższej i związaną z tym wyborem przyszłą drogę zawodową.

Wybierając Wyższą Szkołę Integracji Europejskiej kreujecie swoją przyszłość. Wyższa Szkoła Integracji Europejskiej należy do najlepszych uczelni w regionie i jest uczelnią cieszącą się bardzo dobrą opinią środowiska akademickiego. To uczelnia z ambicjami, to doświadczenie zdobywane przez szereg lat działalności, to wiedza idąca w parze praktyką, ale to też bez wątpienia doświadczona i profesjonalna kadra naukowa.

Każdy kto myśli o studiach, chciałby aby uczelnia na której zamierza studiować nie tylko w pełni spełniała oczekiwania, ale również zaskakiwała nowymi rozwiązaniami i propozycjami otwierając nowe horyzonty oraz drogi, którymi będzie kroczyło się w przyszłości.
Wyższa Szkoła Integracji Europejskiej to dynamicznie rozwijająca się uczelnia. Oferuje nowoczesność, przygodę, poznawanie świata, indywidualny rozwój, nawiązywanie licznych przyjaźni a także liczne stypendia naukowe oraz socjalne.
To tutaj właśnie w trakcie edukacji odnajdziecie wysoki poziom kształcenia, wspaniałą atmosferę, możliwość samorealizacji, rozwoju własnej osobowości, podnoszenia umiejętności oraz wiedzy, która obecnie jest najlepszym i najpewniejszym kapitałem.

Wspólnie z naszymi studentami dbamy o przyszłość oraz prestiż Wyższej Szkoły Integracji Europejskiej. Właśnie współpraca ze studentami jest dla nas najważniejsza a indywidualne podejście do każdego studenta pozwala zadbać o to, aby opuszczając mury uczelni absolwenci byli bardzo dobrze wykwalifikowanymi specjalistami. Studiując w Wyższej Szkole Integracji Europejskiej każdy z Was może znaleźć pole dla swej aktywności działając w Samorządzie Studenckim, kołach naukowych czy w międzyuczelnianych organizacjach studenckich.
 
Gratuluję wyboru i serdecznie pozdrawiam Richard Merk Rektor WSIE w Szczecinie