Edit
Stawiamy na praktykę!

Współpracujemy z wysoko wykwalifikowaną kadrą. Tworzą ją pracownicy naukowo – dydaktyczni uczelni a także uznani praktycy i specjaliści z różnych dziedzin, z instytucji publicznych i firm partnerskich. Wykorzystując swoje doświadczenia zawodowe, pokazują praktyczny wymiar wiedzy i umiejętności zdobywanych w trakcie kształcenia. Wszystko po to, aby teoria zawsze szła w parze z praktyką. Dzięki współpracy WSIE z instytucjami publicznymi i prywatnymi firmami będziesz miał możliwość odbycia praktyk studenckich w miejscu, które może się stać Twoim przyszłym miejscem pracy.

 Ogłoszenie Dziekanatu WSIE

W związku z zagrożeniem i rozprzestrzenianiem się wirusa COVID-19

– DZIEKANAT będzie nieczynny.

Zarządzenie Kanclerza WSIE.

Wszystkie sprawy dotyczące realizacji procesu dydaktycznego będą realizowane  za pośrednictwem  adresu mailowego: dziekanat@wsie.pl

W związku z licznymi pytaniami  w sprawie ważności legitymacji studenckich, czekamy na rozporządzenie MNiSW , które automatycznie przedłuży ważność legitymacji do 31 maja 2020.

Rozporządzenie zostanie wydane w ciągu kilku dni.

Ze względu na dynamiczny rozwój sytuacji prosimy o śledzenie naszej strony internetowej w celu uzyskania dalszych informacji.