Dlaczego WSIE?

Stawiamy na praktykę

Współpracujemy z wysoko wykwalifikowaną kadrą. Tworzą ją pracownicy naukowo - dydaktyczni uczelni a także uznani praktycy i specjaliści z różnych dziedzin, z instytucji publicznych i firm partnerskich. Wykorzystując swoje doświadczenia zawodowe, pokazują praktyczny wymiar wiedzy i umiejętności zdobywanych w trakcie kształcenia. Wszystko po to, aby teoria zawsze szła w parze z praktyką. Dzięki współpracy WSIE z instytucjami publicznymi i prywatnymi firmami będziesz miał możliwość odbycia praktyk studenckich w miejscu, które może się stać Twoim przyszłym miejscem pracy.

Porozmawiajmy
+48 508 015 416

Zapisz się już dzisiaj!

Z nami czeka Cię świetlana przyszłość

Nowoczesny program kształcenia

Program studiów został przygotowany we współpracy z firmami i instytucjami gospodarczymi. Dzięki temu przekazujemy wiedzę, rozwijamy umiejętności i kompetencje, przygotowujemy do pracy zawodowej po studiach. Umożliwiamy zdobycie wykształcenia odpowiadającego aktualnym potrzebom rynku pracy w kraju i za granicą.

Studia podyplomowe

Studia podyplomowe na Wyższej Szkole Integracji Europejskiej to inwestycja we własny potencjał intelektualny, uzupełnienie wiedzy i umiejętności zdobytych podczas studiów licencjackich i magisterskich oraz dotychczasowej pracy zawodowej.

Studia podyplomowe dają możliwość przekwalifikowania się – zmianę dotychczas wykonywanego zawodu.

„Dobre wykształcenie to większe szanse na rynku pracy.”

DLACZEGO WARTO WYBRAĆ STUDIA PODYPLOMOWE W WSIE W SZCZECINIE ?

  • współpracujemy z wysoko wykwalifikowaną kadrą, którą tworzą pracownicy naukowo – dydaktyczni uczelni a także uznani praktycy i specjaliści z różnych dziedzin, z instytucji publicznych i firm partnerskich
  • nowoczesne programy nauczania, które tworzone są z uwzględnieniem obowiązujących przepisów oraz bieżących potrzeb rynku,
  • zajęcia mają praktyczny charakter, odbywają się z wykorzystaniem prezentacji multimedialnych, symulacji i gier decyzyjnych, studium przypadku, warsztatów,
  • przyjazna dla uczestnika organizacja studiów w systemie weekendowym, co pozwala łączyć naukę oraz obowiązki zawodowe,
  • przy zajęciach praktycznych i praktykach współpracujemy z renomowanymi podmiotami gospodarczymi,
  • dogodny system płatności: opłaty ratalne lub jednorazowa wpłata za całość studiów. Rabaty dla studentów i absolwentów WSIE.
  • koordynator-opiekun dla każdego kierunku,Wyższa Szkoła Integracji Europejskiej w Szczecinie rozpoczyna rekrutację na studia podyplomowe. Zapraszamy do kontaktu z Dziekanatem WSIE.

Atmosfera towarzysząca studiom podyplomowym pozwala na nawiązanie kontaktów między słuchaczami, co pomaga im w relacjach zarówno prywatnych i biznesowych.

ORGANIZACJA STUDIÓW

Biblioteka

Bogato księgozbiór jaki posiada uczelniana biblioteka zapewnia dostęp do potrzebnych materiałów niezbędnych dla Uczestników przy pisaniu prac i przygotowywaniu prezentacji. Wśród licznych publikacji znajdujących się w bibliotece każdy Uczestnik znajdzie interesujące materiały. Zapraszamy do aktywnego korzystania z zasobów biblioteki.

STUDIA PODYPLOMOWE POPOŁUDNIOWE

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE