Edit Content
Stawiamy na praktykę!

Współpracujemy z wysoko wykwalifikowaną kadrą. Tworzą ją pracownicy naukowo – dydaktyczni uczelni a także uznani praktycy i specjaliści z różnych dziedzin, z instytucji publicznych i firm partnerskich. Wykorzystując swoje doświadczenia zawodowe, pokazują praktyczny wymiar wiedzy i umiejętności zdobywanych w trakcie kształcenia. Wszystko po to, aby teoria zawsze szła w parze z praktyką. Dzięki współpracy WSIE z instytucjami publicznymi i prywatnymi firmami będziesz miał możliwość odbycia praktyk studenckich w miejscu, które może się stać Twoim przyszłym miejscem pracy.

 Rok Akademicki 2023/2024 uznajemy za otwarty!!!

Szanowni Wykładowcy, Drodzy Studenci,

Rok Akademicki 2023/2024 uznajemy za otwarty!!!

Witam serdecznie w tym, jakże wyjątkowym dla nas czasie.

Mamy przed sobą wiele wyzwań, zadań ale również okazji do samorozwoju.

Nasza uczelnia jest miejscem, gdzie można odkrywać swoje talenty, pogłębiać wiedzę i kształtować swoje umiejętności.

Rozpoczynając ten Nowy Rok Akademicki, zachęcam Studentów do bycia aktywnymi uczestnikami życia studenckiego. Apeluję abyście wykorzystali każdą okazję do nauki, uczestniczenia w zajęciach, angażowania się w projekty i wzajemną współpracę. Pamiętajcie, że to nie tylko wiedza zdobywana na wykładach, ale także umiejętności interpersonalne, samodyscyplina i zaangażowanie są kluczowe dla Waszego rozwoju.

Dziękuję  naszym Wykładowcom i Pracownikom za ich pasję i ogromne zaangażowanie. Jesteśmy tutaj, aby wspierać Studentów w ich dążeniach, zapewniać odpowiednie narzędzia edukacyjne i kierować do wyznaczonego celu.

Życzę wszystkim owocnego, inspirującego i pełnego osiągnięć roku akademickiego.

Niech będzie to czas rozwoju, odkrywania nowych pasji i budowania przyszłości.

Dziękuję i powodzenia na kolejnym etapie edukacji!