Edit
Stawiamy na praktykę!

Współpracujemy z wysoko wykwalifikowaną kadrą. Tworzą ją pracownicy naukowo – dydaktyczni uczelni a także uznani praktycy i specjaliści z różnych dziedzin, z instytucji publicznych i firm partnerskich. Wykorzystując swoje doświadczenia zawodowe, pokazują praktyczny wymiar wiedzy i umiejętności zdobywanych w trakcie kształcenia. Wszystko po to, aby teoria zawsze szła w parze z praktyką. Dzięki współpracy WSIE z instytucjami publicznymi i prywatnymi firmami będziesz miał możliwość odbycia praktyk studenckich w miejscu, które może się stać Twoim przyszłym miejscem pracy.

WSIE_KAMPANIA_2016_BANER_2_3

Główny atut Wyższej Szkoły Integracji Europejskiej to przygotowywanie studentów zgodnie z oczekiwaniami pracodawców. Co ważne, pracodawców nie tylko z Polski, ale i z Niemiec. Innymi słowy WSIE to studia, które dają pracę.
Chcemy to pokazać!

Dlatego hasło tegorocznej kampanii brzmi „Z nami czeka Cię świetlana przyszłość. Lepiej załóż okulary przeciwsłoneczne!”

Nie ważne czy będziesz studiować Pedagogikę, Zarządzanie, Stosunki Międzynarodowe czy jeden z 30 (!) kierunków studiów podyplomowych.

Wybierając WSIE, wybierasz:
• Nowoczesny program studiów zgodny z aktualnymi potrzebami rynku pracy w kraju i za granicą
• Intensywną naukę języka niemieckiego ze znakiem jakości Goethe-Institut
• Kadrę znakomitych specjalistów
• Praktyczne przygotowanie do pracy zawodowej.

Dodatkowo stworzyliśmy oficjalny hasztag kampanii – #świetlanaPrzyszłośćzWSIE, abyście łatwo docierali do wydarzeń, które dla Was szykujemy. Wypatrujcie go na naszym Facebooku, Instagramie, lustrach, a nawet chodnikach! Możecie też tagować swoje zdjęcia.