Edit Content
Stawiamy na praktykę!

Współpracujemy z wysoko wykwalifikowaną kadrą. Tworzą ją pracownicy naukowo – dydaktyczni uczelni a także uznani praktycy i specjaliści z różnych dziedzin, z instytucji publicznych i firm partnerskich. Wykorzystując swoje doświadczenia zawodowe, pokazują praktyczny wymiar wiedzy i umiejętności zdobywanych w trakcie kształcenia. Wszystko po to, aby teoria zawsze szła w parze z praktyką. Dzięki współpracy WSIE z instytucjami publicznymi i prywatnymi firmami będziesz miał możliwość odbycia praktyk studenckich w miejscu, które może się stać Twoim przyszłym miejscem pracy.

 Wyjazd dla studentek 3 roku

W dniu 25.01.2024r. został zorganizowany przez Pełnomocnika ds. Jakości Kształcenia Wyższej Szkoły Integracji Europejskiej dr Kingę Michnik, całodniowy wyjazd dla studentek 3 roku kierunku Kosmetologia do Ośrodka Green Touch – SPA & Cosmetology, znajdującego się w Kołobrzegu
w ramach realizacji zajęć przedmiotowych, a mianowicie Ziołolecznictwa oraz Wellness&Spa.

W zajęciach uczestniczyło 10 studentek trybu stacjonarnego, a także wykładowcy dr Magdalena Bihun oraz dr Kinga Michnik.

Program pobytu w ośrodku został zaproponowany przez właściciela, managera i warsztatowca w jednej osobie Panią Milenę Malinowską, która jest aktualnie studentką trybu niestacjonarnego
3 roku Kosmetologii w Wyższej Szkole Integracji Europejskiej w Szczecinie.

Wszyscy uczestnicy zajęć zostali bardzo mile powitani przez właściciela i pracownika Panią kosmetolog Wiktorię Green Touch – SPA & Cosmetology oraz poinformowani o formie i sposobie realizacji zajęć w ośrodku.

  
Pani Milena Malinowska przekazała słuchaczom istotne treści w obszarze: – prowadzenia marketingu – idei w projektowaniu ośrodka – podnoszenia kwalifikacji osób zatrudnionych – właściwej obsługi klienta – przygotowania gabinetu do zabiegu oraz aranżacji wnętrz – techniki wykonania przykładowych pakietów zabiegowych – prawidłowego wykonania zabiegu przy zastosowaniu produktów naturalnych (olejków, ziół) oraz akcesoriów (np. pałeczki bambusowe)  
  

W części praktycznej Pani Milena wykonała na chętnych osobach z grupy, pokaz:

– masażu klasycznego (grzbiet)

– masażu gorącymi kamieniami

– masażu Kobido

– masaż stemplami ziołowymi

Uczestnicy po zakończonym spotkaniu zostali zaproszeni przez właściciela ośrodka do ponownych odwiedzin oraz pamiątkowego zdjęcia.

Serdecznie dziękujemy Pani Milenie za zorganizowanie pobytu studentkom Kosmetologii w Ośrodku Green Touch – SPA & Cosmetology w Kołobrzegu.

JM Rektor WSIE dr Magdalena Bihun

Pełnomocnik ds. Jakości Kształcenia dr Kinga Michnik

https://booksy.com/pl-pl/139833_greentouch-spa-cosmetology_salon-kosmetyczny_20258_kolobrzeg